Nagrody

Designed fro Windows XP

W lipcu 2002 roku firma Microsoft przyznała Skarbnikowi 2 certyfikat Designed for Windows XP. Tytuł ten daje użytkownikom gwarancję, że program spełnia rygorystyczne wymagania techniczne i w pełni współpracuje z najnowszym system operacyjnym Microsoftu. Skarbnik 2 to trzeci program Insertu i zarazem trzeci program w Polsce nagrodzony tym wyróżnieniem.

Komputer Świat - Zwycięzca jakość

Skarbnik - Twój budżet domowy został zwycięzcą testu programów do prowadzenia budżetu domowego przeprowadzonego przez dwutygodnik Komputer Świat (nr 12/2001 z 30 maja 2001 r.). Osiągął najlepszy wynik w obydwu rozpatrywanych kategoriach: Jakość oraz Cena/Jakość -- recenzenci docenili zarówno bogatą fukcjonalność programu, jak i jego atrakcyjną cenę. W zestawieniu Skarbnik wyprzedził następujące programy: Moje pieniądze 2001, Moje Konto 2001, Microsoft Money Personal Business oraz Menedżer finansów 2000.

Komputer Świat - Cena / Jakość

W teście czytamy m.in.: "Skarbnik wygrał test Komputer Świata. Jego twórcom udało się połączyć łatwość obsługi z dużą liczbą funkcji. Program ze swojego podstawowego obowiązku, jakim jest rejestrowanie zmian w budżecie domowym, wywiązuje się bardzo dobrze. Skrupulatnie sprawdza, czy na którymś z naszych rachunków nie został przekroczony limit - powiadamia nas o tym w osobnym oknie."