Aktualności

Nowa odsłona Skarbnika 4

Od dziś w sprzedaży nowa wersja Skarbnika 4, udoskonalona zarówno pod względem funkcjonalnym, jak i graficznym. System zyskał nowy, estetyczny wygląd, dzięki czemu jest jeszcze bardziej przyjazny dla użytkownika. Ulepszony, przejrzysty interfejs zapewnia szybką i łatwą obsługę. Skarbnik w nowej wersji współpracuje również z systemami operacyjnymi Windows Vista i Windows 7. Cena programu to 120 zł netto. (01/09/2009)

Skarbnik 4 wśród noworocznych propozycji Komputer Świata

Jak się okazuje, Skarbnik 4 pozwala sprostać noworocznym postanowieniom – gwarantuje oszczędne i racjonalne gospodarowanie budżetem domowym przez cały rok. Nasz program został polecony przez Komputer Świat jako doskonałe narzędzie do prowadzenia domowego budżetu, umożliwiające realizację jednego z noworocznych postanowień. Zainteresowanym spełnieniem zamierzeń w nowym roku miesięcznik dostarcza złoty środek w postaci Skarbnika 4 na dołączonej płycie CD. (17/12/2008)

Ruszyła sprzedaż Skarbnika 4

Miło nam poinformować, iż 17 grudnia br. rozpoczęliśmy sprzedaż najnowszej wersji naszego systemu służącego do zarządzania finansami osobistymi - Skarbnik 4 - Twój budżet domowy. Program ten to doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących skutecznego narzędzia do kontroli i planowania finansów gospodarstwa domowego. Pomaga skutecznie zarządzać wydatkami i lepiej kontrolować przepływy pieniężne. Charakteryzuje się łatwą, intuicyjną obsługą i atrakcyjną szatą graficzną. (17/12/2003)

Nowa wersja Skarbnika

Z satysfakcją prezentujemy najnowszą edycję naszego popularnego systemu - program Skarbnik 3. Ułatwia on zarządzanie finansami rodziny oraz ewidencjonowanie i przetwarzanie operacji finansowych związanych z domowym budżetem. Najważniejsze nowości w tej wersji Skarbnika to m.in. pełna obsługa inwestycji, możliwość aktualizowania kursów walut i walorów przez Internet oraz moduł odpowiadający za tworzenie planu wydatków. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wersją demonstracyjną Skarbnika 3(13/12/2002)

Skarbnik 2 otrzymuje tytuł Designed for Windows XP

Z dumą informujemy, że program Skarbnik 2 - Twój budżet domowy otrzymał certyfikat Designed for Windows XP. Najnowsza wersja programu, specjalnie przystosowana do współpracy z Windows XP, przeszła właśnie pomyślnie przez rygorystyczne testy przeprowadzane przez firmę Microsoft. Cieszy nas również fakt, że Skarbnik 2 to już trzecia aplikacja Insertu, która otrzymała takie wyróżnienie - wcześniej certyfikat otrzymały programy mikroSubiekt dla Windows i Analityk(24/07/2002)